24 Ağustos Galatasaray Real Madrid maçı canlı yayın izle

Real Madrid Galatasaray hazırlık maçı hangi kanalda?Real Madrid Galatasaray maçı saat kaçta? Real Madrid Galatasaray 2011. Real Madrid Galatasaray maçı saat kaçta? Real Madrid Galatasaray 2011 maçı izle. Real Madrid Galatasaray maçı saat kaçta? Real Madrid Galatasaray 2011 maçı hangi kanalda? GS-Real MAÇI ayrıntıları. Galatasaray Real Madrid maçı ne zaman hangi kanalda?Santiaga Bernabeu turnuvasında karşı karşıya gelecek olan Real madrid ve galatasaray yarın akşam oynanacak maç için son hazırlıkarı yapıyor. Galatasaray real madrid maçı ne zaman? Galatasaray real madrid maçı saat kaçta?


Galatasaray Real Madrid maçı ne zaman hangi kanalda?Santiaga Bernabeu turnuvasında karşı karşıya gelecek olan Real madrid ve galatasaray yarın akşam oynanacak maç için son hazırlıkarı yapıyor. Galatasaray real madrid maçı ne zaman? Galatasaray real madrid maçı saat kaçta? Galatasaray real madrid maçı hangi kanald? İşte Galatasaray Real Madrid maçı ne zaman hangi kanalda?(Santiaga Bernabeu turnuvası) Galatasaray - Real Madrid hazırlık maçı 24 Ağustos Çarşamba günü saat 23:30'dan itibaren D-Smart da canlı yayınlanacak.

Slovenya kampının son günündeyiz. Bu kampı bir terapi kampı olarak da adlandırabilir miyiz? Muhteşem bir ortam var sıkı çalışmaların yanında...
"Güzel bir ortamda çalıştığımız bir gerçek. Gerek psikolojik gerek ise fizik olarak dağınık olan konsantrasyonumuzu toplama adına burası faydalı oldu. Hazırlandık sonra bir erteleme oldu. Ertelemeye göre tekrar bir program yaptık. Araya milli takım maçları girdi. Herkesin konsantrasyonu dağılmıştı. Hem de o verdiğimiz iznin yarattığı boşluğu doldurma imkanımız oldu. Yeni gelen arkadaşlarımızla burada beraber olma imkanımız oldu. Sakin, sessiz ve güzel bir çalışma ortamı var ve bir terapi oldu hepimize."

"SAKATLIK OLMAMASI SEVİNDİRİCİ"

-İki aydır ciddi bir tempo içinde çalışmalar devam ediyor. Önemli hazırlık maçları oynadık. Geçtiğimiz yıl en çok sakatlıklardan çeken takım Galatasaray'dı. Bu sene en ufak sakatlık yaşamadık. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?
"Bu bizim için çok önemli bir konu. Sakatlıklar her an hepimiz için geçerli. Şu ana kadar neredeyse herhangi bir antrenmanımıza katılmayan bir oyuncumuz olmadı. Bu benim de son 20-25 senede çok özlemle beklediğim, çok da karşılaşmadığımız ekstra bir durum. Çok memnunum. Bu arada ekip arkadaşlarımızı da kutluyorum. Önemli iş başardılar. Sağlık heyetimiz, yardımcı antrenörlerimiz, fizik hocalarımız, fizyoterapistlerimiz, doktorlarımız, masörlerimiz hepsi müthiş bir çalışma örneği gösterdiler. Bundan dolayı son derece memnunum. Twente, Inter, Liverpool ve Olympiakos gibi ağır maçlar oynuyoruz. Şimdi de Real Madrid maçı var. Sonuçlar çok önemli değil ama onlarla bizim oynamamız gerekiyor. Ondan evvel oynadıklarımızın da o gün için yumuşak olması gerekiyordu. Yeni başlamıştık. Ama Galatasaray'ın oralarda olduğunu ve oralarda olmak istediğini, oraların takımı olduğunu da bir şekilde oyuncularımıza da ifade etmek, tekrar herkese hatırlatmak da önemliydi. Gerçek manada iyi de bir test, üzerinde analiz yapabileceğiniz önemli maçlar bunlar. Hazırlık maçı da olsa, kaybetsek de kazansak da. Oyunu neredeyse mevki mevkii inceleyebileceğimiz maçlar oldu. Bunu da Real Madrid'le bitireceğiz. Buna rağmen sakatlıkların az olması daha da sevindirici bir durum. Demek ki buna dayanabiliyoruz."

"HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM"

-Bu konunun psikolojiyle de alakalı olduğunu düşünüyor musunuz?

"Yüzde yüz öyle. Galatasaray takımının kötü günlerini de gördüm, sadece iyi günlerini görmedim. Bazı kötü günlerde de ben vardım. O yüzden iki tarafı da mukayese edebiliyorum. Psikolojik açıdan baktığımız zaman Galatasaray geçen sene o psikolojiyi yaşamış. Bu travmayı atlatmak kolay bir şey değil. Hep beraber el ele vermek lazım. Onun için ilk geldiğim gün bütün Galatasaraylılar'dan yardım istedim. Hala daha aynı fikirdeyim. Herkes de bana yardımcı oluyor. Herkese çok teşekkür ediyorum. Taraftarlarımıza, yöneticilerimize, tüm camiamıza. Bu işin içinden böyle çok daha rahat çıkacağız. Kolay bir şey değil. Çünkü ilk maçta da gördük bir hatadan sonra sanki yine yeniliyoruz gibi bir hava oluşuyordu. Şimdi o güven kendilerine geliyor. İnsanlar kaybedebilir ama Galatasaray takımı olduğunu, hedeflerinin ne olduğunu bildikten sonra sorun yok. Bunu da bu maçlarla, güveninizle, psikolojinizle halledebilirsiniz. O yüzden buna da çok önem veriyoruz. Her şey daha güllük gülistanlık değil. Çok yolumuz ve zamanımız var. Çok çalışmamız gerekiyor. Çok şey duruyor. Bugünlerden daha çok krizli günler gelecek. İnşallah gelmez ama buna da hazırlanmamız lazım. O yüzden bu çalışmalar ve beraberlikler önemli."

Galatasaray Real Madrid 2011 hazırlık maçı 24 ağustos 2011 çarşamba akşamı saat 23:30 da canlı maç anlatımı ile sitemizde olacak.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !